Hakkımızda

PLATİN ELEKTRİK

PLATİN OTOMASYON TEKNİK ELK.MAK.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. 2002 yılında Ankara’da faaliyete geçmiştir. O günden günümüze sektördeki çizgisini korumuş ve konusunda uzmanlaşmış bir firmadır.

Müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek başta Delta olmak üzere birçok başarılı ve güvenilir firmanın Ankara bayiliğini yapmaktadır. Aktif 200.000 kalem stok elemanı ile piyasa taleplerini en iyi şekilde karşılamaktadır. Delta, Meanwell, Wago, Autonics, Simpa , Şafak, Tp Electric gibi hem dünyanın hem de Türkiye’nin elektrik sektöründe öncü firmalarıyla çalışmaktadır. Platin Otomasyon kurulduğu yıldan günümüze müşteri memnuniyetini her şeyden üstte tutmuş, geleceğe yaptığı en büyük yatırım olarak görmüştür.

MİSYONUMUZ

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini, en iyi şekilde en doğru en uygun çözümler ve geniş ürün-hizmet yelpazesi ile hızlı en etkin şekilde karşılayan, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir karlılıkla faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firma olmaktır.

VİZYONUMUZ

Türkiye ve çevre ülkelerde tüketici beklentilerinin hep önünde olma stratejisiyle, farklı formatlarda hizmet vererek tüketiciye en yakın, sektöründe saygın ve marka değeri yüksek firma olmaktır.

Firmamızın

Resimleri