Kurumsal

Platin Otomasyon Elektrik

2002 yılında Ankara’da faaliyete geçen Platin Elektrik alanında uzmanlaşmış ve günümüze kadar sektördeki çizgisini korumuş bir firmadır.


Müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek için başta Delta olmak üzere birçok başarılı ve güvenilir markanın Ankara bayiliğini yapmaktadır. Delta, Autonics, LS Electric, Wago, Klemsan, Schrack, Relpol, Contrinex, Simpa, Ortaç, Mutlusan, Üntel gibi elektrik sektöründe ülkemizde ve dünyada öncü firmalarla çalışmaktadır.

Platin Otomasyon Elektrik kuruluşundan günümüze kadar müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutmuş ve bunu geleceğe yapılan en büyük yatırım olarak görmüştür.

 

Misyonumuz

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini, en iyi şekilde en doğru en uygun çözümler ve geniş ürün-hizmet yelpazesi ile hızlı en etkin şekilde karşılayan, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir karlılıkla faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firma olmaktır.

 

Vizyonumuz

Türkiye ve çevre ülkelerde tüketici beklentilerinin hep önünde olma stratejisiyle, farklı formatlarda hizmet vererek tüketiciye en yakın, sektöründe saygın ve marka değeri yüksek firma olmaktır.

 

Fotoğraflar